غذایی گرم و لذيذ با بشقاب رسانا
 
 
  شايد دیگر وقت آن رسيده باشد که تکنولوژی را به بشقاب های غذا خورییمان هم دعوت کنيم تا شايد کمی در مصرف برق و يا گاز بتوانيم صرفه جويي کنیم. ممکن است برای شما هم بارها اتفاق افتاده باشد که مايکرو فر خود را تنها براي گرم کردن غذای يک نفر روشن کنید و علاوه بر مواجه شدن با يک قبض برق نجومی در پايان ماه، با استهلاک روز به روز وسایلی نظير مايکرو فر مواجه شويد.

در این شرايط بهترین راه داشتن يک بشقاب رسانا است که بتواند غذا را پس از سرو شدن کمی گرم کرده و آن را براي خوردن لذيذ تر کند. در ضمن بايستی میز غذا خوریمان را نیز به سيم ها و کابلهای لازم جهت استفاده از این بشقابها مجهز کنيم. در بدنه هر بشقاب تعدادی المنت رسانا تعبیه خواهد شد، سپس هر بشقاب بر روی پنل معينی که بر روی ميز تنظیم شده جای می گیرد. در واقع تنها کاری که بايد انجام دهيم سرو غذا در بشقاب است.

غذایی گرم و لذيذ با بشقاب رسانا


در مراحل پیشرفته اين طرح شايد قادر به گرم کردن غذا در يک بشقاب رسانا باشیم، که بتواند به صورت بيسيم گرما را از منبعی تامین کند. آنگاه می توانيد با خيال راحت سرويس قابلمه های خود را بيرون بیندازید و غذا را در بشقاب طبخ کرده و نوش جان کنید. البته اين بشقاب هنوز یک ايده است، اما خوشبختانه تمام فناوری های مورد نياز برای ساخت آن موجود است و طولی نمی کشد که شاهد حضور آن در فروشگاه های لوازم خانگی باشيم.

خوشبختانه تکنولوژی به کیفیت زندگی انسان اهميت می دهد نه به کمیت!(مهم نیست که چه چيزی در بشقاب بخورید, مهم آن است که چگونه آن را بپزید و چگونه آن را بخوريد!)

غذایی گرم و لذيذ با بشقاب رسانا

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه ۱۸ شهریور۱۳۸۸ساعت 13:54  توسط مهسا مظفري  |